Kuzněcovová po operaci zápěstí zřejmě nestihne Australian Open

.

kuznetsovaOperace zápěstí připraví ruskou tenistku Světlanu Kuzněcovovou o úvod sezony a zřejmě nestihne ani Australian Open. Dvanáctá hráčka světového žebříčku už odřekla Hopmanův pohár, kde měla hrát s Karenem Chačanovem. Zranění je podle ní složitější a počítá s tím, že do úvodního grandslamu roku v Melbourne fit nebude.

"Diagnóza je velmi komplikovaná, doktoři vůbec neví, kdy budu moci začít trénovat, natož hrát. Austrálii s největší pravděpodobností budu muset vynechat," řekla ruským médiím dvaatřicetiletá tenistka, jež ukončila sezonu na začátku října a kvůli operaci přišla o "malý Turnaj mistryň" Elite Trophy v Číně.

Poslední vítězství na okruhu si připsala na US Open proti Markétě Vondroušové, které v 1. kole odvrátila tři mečboly. Na tradiční soutěži smíšených dvojic Hopman Cupu v Perthu dvojnásobnou grandslamovou vítězku zastoupí Anastasija Pavljučenkovová.

Autor: ČTK

Foto: Martin Sidorják

Tweets ze světa tenisu

RT @ElinaSvitolina: I am so happy to win here for the second year in a row!🏆  Thanks @OpenCaen for such a great tournament and organisatio…

WTA WTA