Olympijské ozvěny na Instagramu #1

.

Sociální síť Instagram nám již tradičně během velkého tenisového turnaje nabízí krásné fotky od samotných tenistů, tenistek a jejich realizačních týmů. Emoce a pohled do zákulisí, podívejte se na to spolu s námi!

 

S popiskem "I can't believe.." zveřejnila tuto fotku slovenská reprezentantka Anna Karolina Schmiedlová. My se jí vůbec nedivíme. Po katastrofální sezóně totiž v prvním kole olympijského turnaje porazila světovou osmičku - Italku Vinciovou!

Novak Djokovič má důvody k radosti. Svou včerejší brazilskou olympijskou premiéru ve čtyřhře zvládl úspěšně ve dvou setech.

Lucie Šafářová zvládla otočit těžký duel s Italkou Knappovou. Pomohly jí k tomu i hlasivky Radka Štěpánka a Barbory Strýcové!

Forma Španěla Nadala je velkou otázkou tenisového turnaje. V poslední době se potýkal hned s několika různými zraněními. Olympiádu však miluje, a tak se rozhodl turnaj nevynechat, jako někteří jeho kolegové ze světové špičky. Zahajovací ceremoniál si moc užil!

Tady se ještě Polka Radwanska smála. Na kurtu jí však během prvního kola do smíchu nebylo a polští fanoušci nakonec museli zkousnout hořké zklamání. Populární AGA vypadla a olympijskou medaili v singlu nezíská!

 

 

Autor: Lukáš Bilinec

Foto: Instagram.com

 

 

Tweets ze světa tenisu